Kadnárova-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Ján 07. júla 2019

Dobry den,
ja mozne nieco robit s nadmerne hlucnymi motorkami? Ako zacalo byt teplo, tak napriklad cez Kadnarovu (medzi Heckovou a Sadmelijskou) chodia niektori este naschval tak, ze pridaju, aby to bolo viac pocut. Pripadne maju rozne upravene vyfuky, ktore strielaju ako z pistole.
Staci aby sa tam policajti na jeden den postavili a zarobia na pokutach viac ako na parkovani.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že porušujú dopravné predpisy, je potrebné kontaktovať mestskú políciu. Hluk sa dá vyriešiť, len ak ním narúšajú nočný pokoj, vtedy sa tiež treba obrátiť na políciu.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania