Ľudové námestie-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý

Vyschnuty park aj napriek zavlahe. Zavlaha tento rok spustená nebola!!!. Park po kompletnej rekonštrukcii neudrziavany a zanedbaný

12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme preverili a požiadali EKO podnik VPS o kontrolu.
Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS park na Ľudovom námestí bol od 1.apríla už dva razy pokosený.
To znamená, že závlaha tam naplno funguje. Ako to bude s prežitím novovysadených stromov zatiaľ nemôžeme posúdiť, všetko sa iba preberá do života. Podnet budeme aj naďalej sledovať.

Kancelária starostu
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia správcu parku závlaha je plne funkčná. Spustená bola v mesiaci 04/2020.
Strom na obrázku je v poriadku ( viď foto v prílohe ).

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania