Jantárová cesta - znečistený a upchatý odvádzač dažďovej vody

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Znecisteny a upchaty odvadzac dazdovej vody na mostiku pre chodcov medzi el. tratou a relaxom

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

náš zmluvný dodávateľ kanalizačný vstup vyčistí ihneď po uvoľnení jeho kapacitných možností.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. september 2019

Martin U

Vpusty na mostíku boli vyčistené, a aj tento.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania