Mierová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 22. apríla 2020

Dobrý deň,
Na Mierovej ulici pri fakulte univerzity Komenského sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo bez STK s prepichnutymi pneumatiky. Prosím o vylepenie výzvy a následne odstránenie.
Ďakujem

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2020

Michal Orlicek

Rozpadnute vozidlo ponechane svojmu osudu na chodniku, znacne poskodene, znacka BA-818DY, bez STK a EK (skoncila 11/2018)
22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že tento podnet ostal nepovšimnutý, opätovne sme o ňom informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné vozidlo je zaradené do poradovníka vozidiel určených k odtiahnutiu. Kapacity odťahového parkoviska sú momentálne naplnené. Akonáhle sa na parkovisku uvoľní priestor, budeme pri odťahovaní vozidiel postupovať podľa poradovníka.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo dnes 1.6. na základe žiadosti Magistrátu z miesta odstránené na určené parkovisko.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania