Dlhodobo rozkopaná cesta v Líščom údolí 84

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Andrea 07. júla 2019

Rozkopany jeden kanal od 21. juna! Auta musia obchadzat cez chodnik, kde chodia chodci, na obrubniku si suchaju podvozok, ziadne znacenie pre chodcov.

08. júl 2019

Jaja

A dlhodobo nevidno ziaden posun prac...
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunikácia v danom úseku je už opravená a plne prejazdná.

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad MČ Bratislava - Karlova Ves
Odd. dopravy a Životného prostredia
referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania