Ševčenkova - poškodené detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 07. júla 2019 Odoslané z mobilnej aplikácie

Lavička na pieskovisku je spráchnivená, v betóne zostali len staré hrdzavé šróby, ktoré môžu zraniť deti.

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.