Americké námestie-cyklostojan-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Galiba

10. júl 2019

Jerome

smutné
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený bicykel je už v oprave.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. september 2019

Matej

Vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania