Starohájska - poškodený kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Poškodený a večne preplnený kôš v parčíku pri detskom ihrisku

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme, o doriešení Vás budeme informovať.
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka zabezpečil obsluhu odpadových košov. Odpadový kôš sa opakovane stáva predmetom vandalizmu, v dôsledku čoho došlo k jeho trvalému poškodeniu. Pracovníci MP VPS zabezpečili jeho provizórnu opravu.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
16. júl 2019

Marian

To nie je oprava. Proste ho len postavili, ale nie je ukotvený, takže čoskoro zase spadne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania