Hrobákova - spadnutý konár

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Spadnuté haluz zo stromu poškodila aj svietidlo,ktoré aj tak dlhodobo nesvietilo

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odstránenie zlomeného konára zabezpečil Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

Správcom stĺpov verejného osvetlenia je spoločnosť SIEMENS, čiže zabezpečuje aj údržbu a opravy poškodených pouličných lámp. Poruchy a poškodenie osvetlenia je možné nahlásiť prostredníctvom formulára na stránke spoločnosti SIEMENS:
https://www.slm.lighting/hsvo/m.report.jsp?city=ba&language=sk, k dispozícii je tiež 24 hodinový dispečing na čísle 02 6381 0151, prípadne stačí mobilom nasnímať QR kód, ktorým je označený každý stĺp VO.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania