Karadžičova-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Niki 08. júla 2019

Pri posedení vedľa zastávky Krížna chýba kôš. V okoli tiež žiaden nevidieť.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Predmetná zeleň bola dňa, 21.8.2019, vyčistená od zopár nečistôt po tých občanoch nášho mesta, ktorí svojou nezodpovednosťou znečisťujú verejné priestranstvá, hoci sú smetné koše nablízku. V prílohe posielam dve fotografie, z predmetnej lavičky z podnetu vidno veľký plastový kôš na rohu Krížnej a Karadžičovej (cca 10 m ďaleko) a aj kôš dopravného podniku na zastávke MHD (cca 8 m ďaleko). Nehovoriac o tom, že za rohom budovy na Krížnej je ďalší plechový kôš (cca 25 m od lavičky) a ďalší plechový kôš je na parkovisku za zastávkou MHD (cca 40m ďaleko).

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania