Nobelova-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michal Novak 08. júla 2019

Dobrý deň,

na novovybudovanej prístupovej ceste k bytovým domom ,,Nobelova 12 A-F" sa nachádza veľké množstvo poklopov (štvorcových na odvod dažďovej vody a taktiež veľkých kanalizačných kruhových) ktoré po prejazde autom podskočia a tým pádom vydávajú neznesiteľný hluk cez deň a hlavne v noci.

Poklopy vyzerajú na prvý pohľad v poriadku zdá sa ,že je ich iba potrebné trocha lepšie nastaviť / zbrúsiť nerovnosti.

S pozdravom

Michal Novák

23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.