Dočasné dopravné značenie na Ul. Ľ. Fullu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal 28. augusta 2019

Na Ulici Ludovita Fullu po zosuve pody ostal spadnuty mur, ktory sa dlhodobo neriesi, okrem oplotenia a zrusenia parkovacich miest. Taktiez na mieste pribudla uplne zbytocna znacka jednosmerky, ktora zneprijemnuje obyvatelom Ulice L. Fullu zivot - pre prejazd z Kuklovskej je potrebne obist cele Dlhe diely dookola az k Bille, po Majernikovej, resp. cez Beniakovu / Jana Stanislava, alebo porusit znacenie a tych 50 m jednosmerky strihnut.
Bolo by mozne jednosmerku zrusit, a dat miesto nej napr. P10 - Prednosť protiidúcich vozidiel, najma ked sa tu dve auta (az na kontajnerove stojisko) vedla seba bez problemov zmestia?

Vdaka,

18. júl 2019

Andrej

je to tam skutočne krásne, myslím že je to kompletne bezo zmeny odkedy to spadlo. to sa nedali odpratať aspoň tie zlomené stromy a tie kusy betónu?
deti sa tam hrajú na indiánov.
30. august 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Generálny investor Bratislavy prípadne Magistrát.

Predmetný múr nebol zverený do správy MČ
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.