Pri Šajbách-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zarastený chodník - uplna hanba. Celé to tu vyzerá ako na luniku.

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
31. august 2019

Ján

Za dva mesiace nič nespravili tak snáď keď dokončia opravu chodníka tak to vyčistia
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. september 2019

Martin U

Chodník a vstupy na mostík boli opravené a odburinené. Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania