Žltá - vrak vozidla

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

takto sa niekto zbavil vozidla

28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo odstránené Mestskou časťou Bratislava – Petržalka.
Kto? Oddelenie životného prostredia MÚ Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.