Homolova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Sandra Kotzigová 08. júla 2019

Prosim o vysypanie kosa na ihrisku Homolova (ihrisko za Domom seniorov Pri Krizi).

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, kôš už je vysypaný.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.