Riazanská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ján 08. júla 2019

Dobrý deň
29.5. bola prerušená dodávka elektrickej energie. Elektrárne (neviem už či priamo ZSE alebo ich dodávateľská spoločnosť) odstraňovali poruchu na káblovom vedení v zemi. Následne sa opravovalo aj optické vedenie firmou Suptel.
Po akcii oboch firiem zostal na chodníku výkop a už sa k nemu nik nehlási.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania sa jedná o pozemok, ktorý je výhradnom vlastníctve hlavného mesta. Zeleň na tomto pozemku nebola zverená do správy MČ BANM. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
13. august 2019

Ján

7.augusta problém odstránený. Neviem však, či to vyriešila niektorá z firiem, mesto alebo nahnevaný obyvateľ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania