Osuského - bývalé pieskovisko

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Odkaz pre starostu 08. júla 2019

Na adrese Osuského 6 sa nachádza staré "bývalé" pieskovisko, na ktorom sa stretávajú ľudia bez domova a robia tam neporiadok a prespávajú tam. Pieskovisko už dávno neslúži svojmu účelu, navrhovali by sme ho zbúrať a tým by sa zväčšila aj parkovacia plocha.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
20. apríl 2022

Martin Uváček

Je podnet ešte aktuálny?
20. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
aktuálnosť podnetu preveríme u kolegov.
Kto? Referát investičných činností

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
21. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Už tam síce nie je pieskovisko, ale tie múry hej. Zbúraním by sa pridalo pár parkovacích miest.
26. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Martin, ahoj, Michal.
Po preverení pozemok reg. „C“ parc. č. 1180 nie je zverený do správy mestskej časti.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
26. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné plochy sú v správe mestskej časti Bratislava - Petržalka. Podnet preto preposielame do kompetencie mestskej časti.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. máj 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
31. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kolegom z magistrátu ďakujeme za upresnenie. Podnet opätovne preveríme u našich kolegov.
Kto? Referát čistoty a poriadku

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
05. september 2022

Matej

Betónová konštrukcia bez zmyslu, kedysi to bolo aspoň malé ihrisko. Dnes sa tu iba zdržiavajú bezdomovci.
06. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet, ako aj samotnú správu plochy sa s kolegami opätovne pozrieme.
Kto? Referát správy miestneho majetku
Kedy? september 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
04. október 2022

Matej

Dobrý deň, september uplynul. Máte niečo nové? Ďakujem.
05. december 2022

Matej

Dobrý deň, už máme december a žiaľ žiadne info sa neobjavilo.
30. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa za nečinnosť, na podnet sa opätovne pozrieme.
Kto? Referát správy miestneho majetku
Kedy? Január 2023

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
23. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po komunikácii s magistrátom hlavného mesta, ktorý nám po prešetrení potvrdil správu danej plochy (vedenej ako športovisko) nám bolo prisľúbené odstránenie múrika. Zodpovednosť za ďalšie riešenie podnetu je na kolegoch a kolegyniach z magistrátu, na ktorých podnet posúvame.
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
Kedy? 2023

Jana Ryzá, referát komunikácie MČ Petržalka
23. február 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. marec 2023

Matej

Dobrý deň, bol by som rád za vyjadrenie Magistrátu.
15. máj 2023

Matej

Dobrý deň, prosím o aktualizáciu. Ďakujem.
21. september 2023

Adela

Dobrý deň. Ako ste prosím pokročili v tejto veci? Pozerám, že podnet bol prvýkrát nahlásený 18. júla 2019. Ja by som dnes (21.09.2023) chcela prispieť aktuálnou fotografiou, ktorá jasne demonštruje, že sa tam zdržiavajú ľudia bez domova. Pridávam sa “do radu” s prosbou o odstránenie múrika (bývalého pieskoviska). Ďakujem.
21. september 2023

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

David Dianiška
Administrátor pre Petržalku
14. december 2023

Matej

Dobrý deň, aktuálny stav: Takto to vyzerá; bezdomovci sa skrývali pred dažďom vo výklenku paneláka. Prosím o aktualizáciu stavu riešenia podnetu.
14. december 2023

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

David Dianiška
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania