Výstavba na Zlatohríbovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Na Zlatohribovej ulici sa po obidvoch jej stranach nachádza stavebný odpad a materiál, znečistené prostredie, neoplotené alebo inak zabezpečené stavenisko. Sú tam jamy, kde v prípade pádu hrozí úraz. Nachaldza sa tam neoznačená veľká stavba (akoby radova zastavba) a nie je zrejmé, či je vobec realizovaná so všetkými potrebnými povoleniami, stavebným zákonom a územným plánom.

09. júl 2019

Petra H

Tu sa stavba nachádza.
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Podnet sme odstúpili na náš Stavebný úrad a stavebník bol dnes telefonicky upozornený na vykonanie nápravy na zabezpečenie staveniska a označenie stavby tabuľou, čo mu vyplýva zo stavebného povolenia, náprava bude vykonaná do konca týždňa.


Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.