Tomášikova-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 09. júla 2019

Prerastené kríky opäť zaberajú väčšinu šírky chodníka a zavadzajú chodcom vyšším ako 150 cm.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania