Bardejovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dlhodobo odstavené bordové Daewoo Nexia pred domom Bardejovská 10. Tk a Ek vozidlu dávno prepadli v rokoch 2009-2010. Ideálny kandidát na rýchle odstránenie.

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol odoslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
01. august 2019

Martin U

Som zvedavý ako dlho to potrvá. Okolo je viacero ďalšie nepohnutých vozidiel, avšak tým ešte neprepadla Tk a Ek.
10. september 2019

Martin U

Neriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania