Račianska-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Nebezpečne vydutá dlažba na zastávke Mladá Garda smer Rača. Hrozí zakopnutie a nepríjemný pád na asfalt či do koľajiska.

02. august 2019

Soňa Sladká

Nebezpečný ostrovček zastávky MHD (pozriete obrázky), hrozí potknutie a pád na koľajnice, ktoré sú hlboko.
22. september 2019

Martin U

Bez reakcie zatiaľ.
22. september 2019

Soňa Sladká

Zodpovední čakajú s riešením keď sa stane nešťastie, ale to už bude neskoro.
27. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, informujeme o ňom príslušný odbor a pokúsime sa ho vyriešiť čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
20. október 2019

Martin U

Zatiaľ bez nápravy.
20. október 2019

Soňa Sladká

Zdá sa, že na príslušnom odbore sú len časoví milionári.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.