M. Schneidera Trnavského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Veronika 09. júla 2019

Okolo lavicky oproti bytovke na Schn. Trnavskeho 1 vedla zastavky MHD su porozhadzovane odpadky, sklenene a plastove flase, plechovky. Odpad sa povaluje po celej ulici, na trave popri Harmony, a este dalej smerom k byvalemu "Skleniku". Na lavickach zvyknu posedavat ludia popijajuci alkohol a vsetok odpad tam nechavaju.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie, priestor sme vyčistili.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania