Blagoevova - žiadosť o umiestnenie priechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin Streďanský 10. júla 2019

Dobrý deň,

obraciam sa na Vás so žiadosťou o umiestnenie vodorovného dopravného značenia „priechod pre chodcov" na ulici Bulíkova ako je zobrazené v prílohe. Toto miesto je bezbariérovo upravené na oboch stranách cesty a je frekventovane používané chodcami ako prechod z MHD zastávky Bulíkova smerom ku Ekonomickej univerzite a supermarketu. Napriek tomu je často blokované parkujúcimi vozidlami.

Ďakujem

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený podnet je zaradený v registri podnetov mestskej časti Bratislava-Petržalka.
Je potrebné ho projektovo pripraviť na realizáciu vzhľadom k tomu, že na tomto mieste treba zrealizovať aj ďalšie bezbariérové úpravy.
Zatiaľ neprebiehajú žiadne prípravné práce.
25. jún 2020

Ján

Priechod by tam byť nemal, pretože sa tým zase len uberú parkovacie miesta v problémovej lokalite. Bývam tam viac ako 15 rokov, chodím tadiaľ často a nikdy mi tam priechod nechýbal. Autá chodia pomaly, občasne, výhľad je výborný. Prosím vás, neberte nám ďalšie miesta na parkovanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.