Cesta mládeže-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Jan 10. júla 2019

V oplotenom areali rybarskej restauracii je skladka stavebneho odpadu na pozemku mesta, ktory tam dal stavebnik rybarskej restauracie. Preco nie je areal vyvisteny a spristupneny verejnosti?

15. júl 2019

Jan

Stavba pri sídle MLB

Rovno vedla sidla Mestskych lesov v Bratislave je cierna stavba, neporiadok, sklad stavebneho odpadu, toaleta a vsetko na mestskych pozemkoch.
16. júl 2019

Andrej

nieco neuveritelne aj toto budu riesit tak transparetne a s vervou , ako ked vysypali sudy s odpadom do rybnika???ci toto uz nevadi ZP ???
23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania