Cesta mládeže-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan 10. júla 2019

Na Ceste mladeze od cerveneho mosta po sidlo MLB je na viaceryvh miestach prepadnuty chodnik alebo rozbite kanalove vpuste na chodniku. Chodia tade tisice deti, rodin, cyklistov, je to extremne nebezpecne. Treba to aspon docasne spevnit kym sa neopravi cela promenada.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme si vedomí, že chodník na Ceste mládeže je vo veľkej časti prepadnutý a vyžaduje si rekonštrukciu. GIB už o tom v minulosti bol informovaný a je kompetentný navrhnúť riešenie podnetu. Podnetom sa však zaoberáme.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania