Stromová-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Jan 10. júla 2019

Na chodniku na zastavke Magurska zjavne Orange robi pokladku kablov. Preco ale vysekava do chodnika len uzky pas a neopravuje povrch po sebe v celej sirke chodnika ako to je bezny standard?

23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania