Račianska-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Ovia 10. júla 2019

Vyrubany strom. Dovod?

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet sme ihneď preverili. Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS sa jednalo o suchý strom a padajúce konáre , ktoré ohrozovali bezpečnosť chodcov a premávky.

Kancelária starostu
14. júl 2019

Ovia

podla stavu kmena to tak nevyzera, snad bude aspon vysadena nahrada.
14. august 2019

Juraj

Strom bol suchý dlhšiu dobu a padali z neho konáre. Ďakujeme za výrub

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania