Palkovičova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Lucia 10. júla 2019

Chýbajú vrecká na psie exkrementy

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľ bol upozornený na pravidelné dopĺňanie sáčkov na psie exkrementy.

Mnohokrát sa však stáva, že dodávateľ doplní sáčky na psie exkrementy a niektorí obyvatelia si nezoberú jeden, ale veľké množstvo a teda sa hneď po doplnení sáčky minú.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
16. júl 2019

Andrej

čo robiť ak je takeho konania clovek svedkom?
20. júl 2019

Občan

Na Nivach v Ruzinove sacky vacsinou niesu (aj ked je to mierne lepsie ako minuly rok), cez ulicu v Novom meste som za par rokov hadam stojan bez sackov este ani nevidel, takze situacia nebude sposobena ludmi co si zoberu viac sackov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania