Ružová dolina-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Mária Roháčková 28. mája 2020

15. júl 2019

Mária Roháčková

Ružová dolina-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Park Ružová dolina - Záhradnícka - odlomená haluz na trávniku
15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V rámci ohliadky odvoz konárov bol zadaný dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Predmetne konáre sú už odvezené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
28. máj 2020

Anonymný užívateľ

Chodník opäť zarastený.
Chceme požiadať OPS o preposlanie podnetu na MÚ Ružinov.
28. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
02. jún 2020

Anonymný užívateľ

Konáre orezané a park pokosený.
Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania