Stromová-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Tomáš 10. júla 2019

Kontajner zaparkovaný v križovatke už niekoľko týždňov + chýbajúci, roky sľubovaný priechod pre chodcov (jediná možnosť prechodu v danej lokalite).

Vážený pán Ing. arch. Matúš Vallo primátor Bratislavy,
ak si nájdete niekedy čas, prejdite sa PEŠO v prac.dni cez miestnu časť Kramáre v mestskej časti Nové Mesto okres Bratislava III, „Územie kde chodci sú na poslednom mieste“.

21. október 2019

Tomáš

Tri mesiace prešli a žiadna odpoveď ?
Tzn - „Neřešitelný problém“!
15. november 2019

Tomáš

Prešli už štyri mesiace a nič.
Prečo ?!
13. január 2020

Tomáš

Po 6 mesiacoch „žiadnej odpovede/ reakcie/ zmeny“, požadujem označiť podnet za NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania