Opustený Ford na Majerníkovej 36/A

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Bez PZP a s vyprsanou TK a EK.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Majitela vozidla vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho vyzveme na odstranenie vozidla z komunikacie v lehote dop 60 dni, pokial splna podmienky stanovene v Zakone o odpadoch.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania