Stromová-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Neporiadok, spina na zastavke Magurska, smer do mesta

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Čakáme na potvrdenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania