Stromová-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Na priechode pre chodcov medzi zastavkami MHD Magurska je rozbity chodnik, je to nebezpecne pre seniorov a mnozstvo ludi smerujuich do nemocnice kramare.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
evidujeme zlý stav spomínaného chodníka a budeme riešiť jeho stav.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania