Rozvodná-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Pred domom.na rozvodnej 9 je strom zasahujuci do uzkeho chodnika, o par metrov dalej je burina zasahujuca do chodnika. Neda sa potom chodit po chodniku.

23. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS krík bol ostrihaný.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.