Rustaveliho-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Reklamný pútač z vedľajšieho podniku zavadzia na chodníku.

11. júl 2019

Lenka Cíchová

Rustaveliho-chodník-bariérový

Reklamný pútač z vedľajšieho podniku zavadzia na chodníku.
11. júl 2019

Martin

Nič si z toho nerobte, to iba majiteľ je k...t.
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Preveríme vzťah majiteľa reklamného pútača k samotnému chodníku a vyzveme ho na buď vhodnejšie umiestnenie pútača, alebo jeho úplné odstránenie z chodníka.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania