Račianska-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Roman 11. júla 2019

Pri bytovke na Račianskej ulici 115-111a je už niekoľko týždňov odstavené predmetné vozidlo bez STK-ky a tiež bez EČV, čím oberá o parkovacie miesto majiteľov bytov priľahlého domu. Mestská polícia napriek viacerým podnetom od obyvateľstva zatiaľ viditeľne nič neurobila, na vozidle nie je viditeľná žiadna výzva na odstránenie vraku.

12. júl 2019

Martin U

Výzvu na odstránenie vozidla nedáva mestská polícia ale mestská časť ako úrad. Polícia tomuto vraku môže dať maximálne papuču ak by stálo na tráve.
12. júl 2019

Roman

OK, každopádne ľudia zvyčajne volajú Mestskú políciu, ktorá to potom oznámi MČ.
12. júl 2019

Martin U

V okolí očividne funguje nejaký nelegálny garážový servus alebo zberateľ vrakov. Cca 50m na Skalickej parkujú ďalšie 4 vraky, ktoré sem tiež pridávam. Ale z mojej skúsenosti je MČ Nové Mesto najnemožnejšia čo sa odstraňovania vrakov týka.
12. júl 2019

Roman

Súhlas.
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku na odstavené vozidlo bola vyvesená výzva.

Kancelária starostu
16. júl 2019

Roman

Ďakujem, áno, včera tam už bola výzva, po pár hodinách už nie. Dúfajme, že si ju prevzal majiteľ. Predpokladám nejaký "servis" od garáží.
19. august 2019

Roman

Dobrý deň. Prešiel mesiac, vrak tam stále stojí. Viete mi uviesť v akom stave je konanie? Ďakujem.
19. august 2019

Martin U

Výzva na odstránenie je 60 dni. Takže ešte treba mesiac počkať Roman
19. august 2019

Roman

Dnes som si všimol novú výzvu na vozidle, zhodou okolností.
10. september 2019

Martin U

Vozidlo zatiaľ nebolo odstránené.
03. október 2019

Roman

Vozidlo je stále na mieste.
23. október 2019

Roman

Minimalne treti mesiac a vozidlo je stale na mieste.
08. november 2019

Roman

Vrak je stale na mieste
11. november 2019

Martin U

Podnet neriešený. Vozidlo pustne stále viac.
02. december 2019

Roman

Podnet stale nerieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania