Mlynské Nivy-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Znacka nie je poskodena ale nainstalovana tak ze trojuholnik jednym hrotom nebezpecne zasahuje do chodnika. Bola som svedkom niekolkych narazov chodcov do znacky aj s drobnymi naslednymi urazmi. Je to frekventovany a uzky chodnik veduci k autobus.stanici, kde sa casto obchadzaju ludia s kuframi a znacku si niekedy vsimnu az na poslednu chvilu. Prosim odstranit alebo preinstalovat do vysky v ktorej nebude ohrozovat chodcov.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Uvedená značka je nainštalovaná v súlade s platnou legislatívou a platným plánom organizácie dopravy. Z uvedených dôvodov nemôže by značka, ktorá je súčasťou stavby a dopravných opatrení súvisiacich so stavbou, presunutá. Zároveň toto je dočasné značenie počas stavebných prác a to musí byť nižšie tak, aby dopĺňalo trvalé značenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania