Sliezska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrej 11. júla 2019

Pri kontajneroch sa začína zakladať čierna skládka odpadov. Konkrétne matrace, koberec, toaleta, a drevotriesková doska.
Dohužiaľ majiteľa odpadov som nemal štastie stretnúť, ale teším sa že sa s okolím podelil o svoj odpad a neodniesol ho do zberného dvora.

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
16. júl 2019

Andrej

to bude nejaka prerabka bytu...niekto to musel zaregistrovat, skoda ze nikto nic neurobi
30. júl 2019

Andrej

Sliezska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Pri kontajneroch sa začína zakladať čierna skládka odpadov. Konkrétne matrace, koberec, toaleta, a drevotriesková doska.
Dohužiaľ majiteľa odpadov som nemal štastie stretnúť, ale teším sa že sa s okolím podelil o svoj odpad a neodniesol ho do zberného dvora.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania