Račianska-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dlhé mesiace vyvalená značka oproti vozovni Krasňany. Bez povšimnutia či nápravy.

27. júl 2019

Martin Uváček

Značka je už v správnej polohe. Vyriešené.
29. júl 2019

Martin Uváček

Dôkaz vyriešenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania