Osvetlenie ulic

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Branislav Nopp 04. januára 2011

Dobry den pan starosta,

bolo by mozne instalovat verejne osvetlenie na stlp elektrickeho vedenia na zastavke MHD Osloboditelska smer z Race do Vajnor a taktiez pokracovat v osvetleni Dorasteneckej az po krizovanie s Rybnicnou? Tu osvetlenie akoby konci pred nasim domom c. 45, potom dalsie domy nic a az potom dalsia lampa na krizovani Dorasteneckej a Rybnicnej.

vopred dakujem za odpoved

vas fanda :-)

13. január 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

doplnenie verejného osvetlenie pri kruhovom objazde ulíc Rybničná, Osloboditeľská a Dorastenecká o ďalšie svietidlá nie je v kompetencii mestskej časti Vajnory, ale Magistrátu hlavného mesta, ktorý je cestným správnym orgánom na komunikácie Dorastenecká, Rybničná a Osloboditeľská a zároveň vlastníkom verejného osvetlenia. Kruhový objazd a zástavka MHD sú nepriamo osvetlené zo strany bytového domu na Osloboditeľskej, dvomi svietidlami umiestnenými na sadových stožiaroch a jedným svietidlom s výložníkom upevneným na betónovom stĺpe, roh ulíc Rybničná a Osloboditeľská a ďalšie svietidlo na rohu ulíc Dorastenecká, Rybničná.

Mestská časť predmetný podnet postúpi Magistrátu hl. mesta na doriešenie so zakreslením rozmiestnenia jestvujúcich stožiarov a u jestvujúcich svietidiel verejného osvetlenia a návrhom nového stavu.

S pozdravom

Ing. Ján Mrva, starosta
MČ Bratislava-Vajnory
17. január 2011

Branislav Nopp

Dakujem, pockam si na riesenie, len snad to nebude trvat prilis dlho, kedze to bude mat na starosti magistrat.
09. február 2011

Branislav Nopp

Vcera 8.2. bolo instalovane osvetlenie na stlp na zastavke MHD. Dost to pomohlo osvetlit toto hluche miesto a hlavne cestujuci budu lepsie vidiet na cestovne poriadky linky 65. Taktiez to prispeje k pocitu bezpecnosti, hlavne vo vecernych hodinach. Dakujem za to.

Bolo by mozne este doplnit lampy na stoziare pokracujuc ku krizovatke s Rolnickou? Pri vecernych prechadzkach je to tmave miesto bez poriadneho osvetlenia.

vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania