Hrobákova - preplnený kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Silvia 13. júla 2019

Preplnene kose pri detskom ihrisku za stavbou Novy haj (vratane kosa ktory uz je nahlaseny ako vyvrateny). Odpadky uz su kvoli tomu roztahane aj po detskom ihrisku a okoli.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka zabezpečil obsluhu odpadových košov v rámci areálu detského ihriska a v okolí oddychovej zóny na Dudovej ulici. Odpadový kôš sa opakovane stáva predmetom vandalizmu, v dôsledku čoho došlo k jeho trvalému poškodeniu. Pracovníci MP VPS zabezpečili jeho provizórnu opravu.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania