Tomášikova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
m m 13. júla 2019

dobry večer už vyše mesiaca zlomena poškodena značka smerova značka vo vyusteni na tomašikovu ul. oproti kuchajde od dimu tomašikova 50/c, na ostrovčeku pri koloseu.Bola poškodena dopravnou nehodou.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania