Bleduľová-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
juraj 15. júla 2019

dobrý deň, som vlastník rodinného domu na Bleduľovej Ulici. Prosím kam po správnosti mám nosiť separovaný odpad. Na aké stojisko? pribudol tu bytový dom, ktorý má už vlastné stojisko. Ostatné bytové domy tiež. Kam môžem nosiť separovaný odpad?

ďakujem

27. február 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

vzhľadom na to, že v DNV sa prešlo pri rodinných domoch na vrecový systém separovaného odpadu, uzatváram tento podnet.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania