Budatínska - spodky stĺpikov na chodníkov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
František 14. júla 2019

Dobrý deň

Chcem poukázať na frekventovanom chodníku Smolenícka ul. smer Tesco. Zábrany stĺpiky, ktoré v minulosti slúžili vjazdu vozidiel, dnes stĺpiky odstránené zostali len spodky ako prekážka pre chodcov. Možnosť úrazu pri zakopnutí.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania