Rovniankova - odstavené vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Peter 14. júla 2019

Jedná sa o vozidlo, ktoré malo byť už vyriešené, avšak vrátilo sa cca v máji/2019 na pôvodné miesto a majiteľ odstránil nateraz k 05.07.2019 už 2 kolesá a EČV a auto zaberá miesto ďalej!!! Verím v skoré vyriešenie! Ďakujem

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme, o doriešení Vás budeme informovať.
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo sa, žiaľ, poverenému pracovníkovi nepodarilo dohľadať. Môžete prosím potvrdiť jeho polohu?

Ďakujeme pekne.
07. august 2019

Peter

Ďakujem za snahu. Vozidlo medzitým zmizlo. Verím, že definitívne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania