Polárna-odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Edita Višvaderova 15. júla 2019

Dobry den našla som dalši vrak.
Je to ford transit.
Vozidlo nema platne tk a ek.
Prosim o odstranenie vozidla predom dakujem.

14. júl 2019

Edita Višvaderova

Pardon na podnete je zla lokalizacia vozidlo je odstavene na Košickej ulici.
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vozidlo bolo premiestnene na Polarnu https://www.odkazprestarostu.sk/86137
13. február 2020

M

Polárna-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Auto má neplatnú STK a stojí na parkovisku bez pohnutia asi od leta 2019.
13. jún 2020

Lukáš Bartošovič

ospravedlnujem sa za prispevok od veci, ale inde sa nehodi - vozidlo, ktore som zdokumentoval 12. februara na Kosickej uz ma vylepenu vyzvu na odstranenie... snad k tomu dopomohol aj tento podnet
a snad sa udeje umiestnenie vyzvy taktiez na dodavku Ford z Polarnej
28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v ich kompetencii. Predmetné vozidlo bolo postúpené na okresný úrad dňa 14.1.2020.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
28. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
28. august 2020

M

BL 041IU je odparkovane uz roky bez pohnutia na ulici polarna 10 ruzinov.
20. september 2020

M

Polárna-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

dlhodobo stojace auto , už zacinaju z neho vytekať oleje...
22. september 2021

Michaela Biharyova

Vozidlo malo vylepenú výzvu mestskej časti na odstránenie. Podľa všetkého majiteľ sa po výzve uvedomil a auto si odstránil, keďže sa tam už nenachádza
22. september 2021

Michaela Biharyova

aktuálna foto bez Fordu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania