Odborárska-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 15. júla 2019

Na Odborárskej neostrihané kríky blokujú značnú časť (cyklo)chodníka a bránia vo výhľade na ostatných chodcov/cyklistov. Žiadam o ich urýchlené ostrihanie prv než dôjde ku kolzii.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kríky boli počas tohto týždňa ostrihané
Ďakujeme za Váš podnet

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania