Račianska-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Jan Bakos 15. júla 2019

Na Račianskej (cyklotrasa pri bývalej AB kozmetike) neostrihané kríky/stromy a rozrastená tráva blokujú značnú časť (cyklo)chodníka a bránia vo výhľade na ostatných chodcov/cyklistov. Žiadam o ich urýchlené ostrihanie prv, než dôjde ku kolízii.

16. júl 2019

Michal T

Plus pruhy na cykloceste maju byt prerusovane
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zabezpečíme odstránenie nedostatkov na cyklotrase.

S pozdravom

MÚ Rača
25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

krík sme ostrihali.

S pozdravom

MÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.