Nebezpečná zväčšujúca sa jama na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. januára 2011

Už dlhodobo sa nachádza jama v pravom jazdnom pruhu v smere do Vajnor na ulici Pri mlyne. Táto jama - diera sa zväčšuje a je nebezpečná. Ohrozuje vodičov, ich autá a premávku. V súčasnosti sa dá po nej prejsť pri úplnom spomalení. Poprosím jamu odstrániť, prípadne prisypať nejakým štrkom a označiť. Ďalej by som sa chcel spýtať kto je zodpovedný za komunikáciu - od koho mám vymáhať škody na aute ak sa niečo stane. Ďakujem.

12. január 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe podnetu občana, ktorý sme obdržali dňa 12. 01. 2011, ktorý uvádza značne poškodenú komunikáciu na ulici Pri mlyne (obrovské nebezpečné jamy), bol pracovník z referátu cestného hospodárstva osobne preveriť tento stav, zdokumentovať a príslušnú fotodokumentáciu ihneď zaslal na Magistrát, odd. cestného hospodárstva, ktorému uvedená komunikácia patrí. Požiadali sme o promptné odstránenie tohto havarijného stavu a do doby zrealizovania opravy sme požiadali na komunikácii vykonať také opatrenia, aby účastníci cestnej premávky vedeli bezpečne prechádzať okolo tohto miesta.
Zároveň sme Magistrát požiadali aj o odstránenie ďalších výtlkov.

S pozdravom

Ing. Ján Mrva, starosta
MČ Bratislava-Vajnory
25. máj 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ulica Pri mlyne vo Vajnoroch patrí Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Čo sa týka jám na ulici Pri mlyne – výtlkov po zime, bolo viackrát nahlasované na Magistrát, aby si nebezpečné diery na ceste opravili. Veľká jama, ktorá bola predmetom upozornenia bola v januári magistrátom opravená, takisto i ďalšie výtlky, na ktoré sme ich upozornili boli v tom čase opravené.

S pozdravom

Ing. Peter Cviklovič
referát cestného hospodárstva
MČ Bratislava - Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania