Šustekova - zle nastavený semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jiří Ing. Mokroš 15. júla 2019

Dobrý deň,
semafor na odbočení z Bosákovej na Šustekovú je tak zle nasmerovaný, že signalizáciu je vidieť až tesne pred ním, čo neprispieva k bezpečnosti a plynulosti premávky. Pri tom by stačilo jeho pootočenie o cca 30° smerom k príjazdu do križovatky. Súčasný stav zachycujú 2 snímky mapy.
Ďakujem za vyriešenie

17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. júl 2019

Laco Valček

Dopravny semafor bol minuly tyžden nasmerovany
22. júl 2019

Jiří Ing. Mokroš

Ďakujem, som rád, keď veci fungujú tak, ako majú. A nie len veci, ale aj ľudia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania